FrostPlayer

Video Player

Kullanıcı adı: demo  Şifre:demo

– FrostPlayer Nedir?
*Konuya başlamadan önce film ve dizi sektöründe lider siteler ile birlikte yaklaşık iki yıldır çalıştığımı, benimle birlikte video playerı satışına başlayıp desteği bırakarak ortadan kaybolan onca kişiye rağmen gerçek anlamda 7/24 teknik destek vererek gecenin bir yarısı bile uyanıksam atılan mesajlara geri döndüğümü belirtereyim.*
FrostPlayer belirli sitelere yüklediğiniz dizileri JWPlayer veya VideoJS ile oynatmanızı sağlayan size özel reklamsız bir video playerdır. Ayrıca kırık link kontrolü ve global alternatif sistemi ile kırık linklerinizi kontrol edip videonuz patladığında varsa alternatif videonuzu otomatik olarak devreye sokar. Kırık linklerinizi panelde kolayca görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.
-Hangi Kaynakları Destekler? (* ile işaretli olanlar önerdiğim kaynaklar)

v2.1 sürümü ile birlikte 6 adet yeni upload sitesi eklendi. Sitelerin isimleri güvenlik nedeniyse sadece satın alanlara verilecek.

 1. Google Photos
 2. Google Plus
 3. Trt.pl*
 4. Zkouknito.cz*
 5. Tune.pk*
 6. Filebebo*
 7. Facebook*
 8. Akvideo.stream*
 9. Yandisk (Tek Kalite)
 10. Vimeo
 11. Dropbox
 12. Dailymotion*
 13. Youtube Yurtdışı* (Aylık 10 Dolar)
 14. Namba.tv
 15. Vid.me
 16. Vidoza.net (Sadece Kırık Link Kontrolü)
 17. Vidlox.tv (Sadece Kırık Link Kontrolü)
 18. Vidmoly (Sadece Kırık Link Kontrolü)
 19. Mail.ru (Sadece Kırık Link Kontrolü)
 20. Vshare (Sadece Kırık Link Kontrolü)
 21. Openload (Sadece Kırık Link Kontrolü)
 22. Rapidvideo (Sadece Kırık Link Kontrolü)
 23. MP4
 24. M3U8 (HLS STREAM)

*Sadece kırık link kontrolü yazılı olan kaynaklar sayfa içinde kendi iframeleri ile oynatılır. Kırık link kontrolü yapılarak panelde kırıldığı belirtilir, varsa kırıldığında alternatif videoya geçiş yaptırılır.
-Global Alternatif Sistem
Direk mp4 linki eklenmiş kaynaklar haricinde istediğiniz kaynaklardan panele 3 video ekleyerek embed oluşturduğunuz linklerden biri patladığında izleyiciye diğer video gösterilir. Böylece siz kırılan linkleri kontrol edene kadar ziyaretçiye yedek linklerden izleterek hit kaybetmemenizi sağlar.
– Eskiden eklediğim videolar dönüştürülebilir mi?
Playerın JS kodunu <head> </head> etiketleri arasına eklediğinizde geçmişte eklediğiniz videoları playera dönüştürür. Desteklemiyorsa kırık link kontrolü yaparak panelinizde gösterir.
Neden FrostPlayer Kullanmalıyım?
Yaklaşık iki yıllık tecrübe ve teknik destekle ortadan kaybolmayacağımı her türlü sorunda müşterilerle birebir sohbet içinde playerı birlikte geliştirdiğimizi kanıtladık. Şimdiye kadarki tüm müşterilerim ile sürekli iletişim halindeyim. Güncellemeler öncesi tüm müşterilerin fikirlerini alır, eklenmesi istenen özellikleri listeler ve mümkün olduğunca her istenen özelliği eklemeye çalışırım. Çok büyük güncellemeler haricinde güncellemelerden ücret almam. Video kaynakları kısmı açıktır. Bana bir şey olsa bile orta düzey PHP bilen bir yazılımcıya playerı düzelttirebilirsiniz. Şimdilik öyle bir gereksinim olmadı çok şükür.
FrostPlayer için gerekli eklentiler nelerdir?
Ioncube 10 Loader, PHP +5.6, Iconv eklentisi aktif olması yeterli.

Öde